Logo
   ODKRYWCA - Konferencje Odkrywcy
Login: Hasło:
Jeżeli zapomniałeś hasła kliknij tutaj  
 XIII Konferencja Popularnonaukowa ""Odkrywcy" zaślubiny z morzem" KOŁOBRZEG - ROGOWO 11-13 maja 2018 r.

Przekazujemy Państwu jedne z ostatnich informacji dotyczących tegorocznej konferencji. Wszystko już zapięte na ostatni guzik (prawie). Prelegenci przygotowują swoje wystąpienia oraz uzupełniają - i tak bardzo pokaźną - wiedzę, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.
Przewodnicy opracowują trasy, które jak zwykle będą niezwykle urozmaicone. Organizatorzy wyszukują materiały do pamiątkowej prezentacji. Jak widzicie, machina konferencyjna kręci się już na pełnych obrotach.

HARMONOGRAM

Zaczynamy w piątek 11 maja. Biuro konferencji czynne będzie już od godz. 13:00 w AMW "Rewita" w Rogowie (nr 76) przy ulicy Kołobrzeskiej.

Oficjalne otwarcie XIII Konferencji nastąpi o godz. 16:00 w sali konferencyjnej ośrodka AMW "Rewita". Pierwszy punkt programu to blok tematycznych prelekcji. Nasi prelegenci (m.in.: Aleksander Ostasz, Jan Nowicki, Robert Maziarz, Olaf Popkiewicz, Ireneusz Piecyk, Łukasz Gładysiak i Łukasz Orlicki) spróbują przybliżyć nam różnorodną historię jednego z najstarszych miast obecnej Polski oraz jego okolic.

Na godzinę 19:00 zapraszamy wszystkich na kolację do jadalni ośrodka AMW "Rewita".

Po kolacji zapraszamy wszystkich do pobliskiego hangaru, gdzie gościć nas będzie Fundacja na Rzecz Ochrony Zabytków Militarnych i Propagowania Sportów Lotniczych Fort-Rogowo w Rogowie.

Sobota 12 maja - I dzień zwiedzania. Zabierzemy Was na pieszo-autobusową wycieczką po Kołobrzegu i jego okolicy. Na naszej sobotniej trasie m.in. Muzeum Patria Colbergiensis, forty, reduty i baszty, miejsca pamięci i pomniki, port wojenny, BAS-19, Podczele, Bagicz, kopalnia borowiny. Pamiętajcie: tylko wielka dyscyplina czasowa pozwoli nam na zobaczenie tego wszystkiego, co zaplanowaliśmy.

Niedziela 13 maja - II dzień zwiedzania. Planujemy go spędzić w Kołobrzegu na zwiedzaniu Muzeum Oręża Polskiego, Skansenu Morskiego, Muzeum Miasta Kołobrzeg i Oddziału Dziejów Oręża Polskiego. Około 14:00 planujemy zakończenie XIII Konferencji.

Uwaga: nasz najbardziej aktualny program zawsze będziecie mogli znaleźć:
a) na stronie www.odkrywca.pl
b) profilu na Facebooku https://www.facebook.com/Odkrywca
Kilka bardzo ważnych informacji dotyczących akredytacji, rejestracji i noclegów

Cena jednej akredytacji wynosi 270,00 zł brutto, w tym 50,49 zł podatku VAT (219,51 zł netto).

W ramach tej kwoty każdy uczestnik ma zagwarantowany udział we wszystkich punktach programu konferencji, zestaw materiałów konferencyjnych, w tym płytę CD ze specjalną prezentacją, okolicznościowy znaczek, przejazd autobusami, wejście do wszystkich zwiedzanych obiektów bez dodatkowych opłat, ubezpieczenie NNW na czas trwania konferencji, piątkową kolację oraz sobotni obiad i kolację. Dojazd na konferencję jest indywidualny. O noclegach i ich rezerwacji znajdziecie informację poniżej.

REJESTRACJA

Uwaga: tegoroczna rejestracja odbywać się będzie za pośrednictwem zupełnie nowego formularza elektronicznego. Po wejściu na naszą stronę główną: www.odkrywca.pl znajdziecie link do formularza rejestracyjnego.

https://odkrywca.konfeo.com/pl/groups

Formularz jest bardzo prosty - należy wpisać dane osobowe, e-mail, telefon oraz dodatkowo adres i PESEL (do ubezpieczenia). W drugiej części należy podać imiona i nazwiska osób, z którymi chcecie być razem w jednej grupie, informacje o szczególnej diecie oraz zaznaczyć, czy potrzebujecie fakturę i podać dane niezbędne do jej wystawienia. Ostatnia część formularza jest przeznaczona do rezerwacji noclegów. Mamy nadzieję, że wyjątkowo intuicyjny formularz nie sprawi nikomu trudności. Uwaga - każdy Uczestnik musi zarejestrować się oddzielnie. Po prawidłowym wypełnieniu formularza otrzymacie potwierdzenie rejestracji na podany adres e-mailowy oraz będziecie mogli dokonać płatności na nasze konto podane w formularzu lub do znalezienia w każdym numerze "Odkrywcy". Zaksięgowana płatność zostanie potwierdzona e-mailem. Wszystkim uczestnikom zwracamy szczególną uwagę na podanie osób z jednej grupy (jeśli ktoś jest zainteresowany), ponieważ tuż przed rozpoczęciem konferencji, w biurze konferencyjnym, odznaczamy Waszą obecność na przygotowanych wcześniej listach grupowych i wówczas UWAGA! zmiany mogą być niemożliwe.

UWAGA: system ruszy 1 kwietnia br. (niedziela) i potrwa do wyczerpania 200 akredytacji lub do 27 kwietnia br. (piątek). Dzień ten jest także ostatnim dniem wpłaty. Wszelkie reklamacje, zwroty i zmiany personalne przyjmujemy do 4 maja br. (piątek). Po tym terminie niestety nie będziemy już mogli, przy rezygnacji z uczestnictwa w konferencji, zwrócić wniesionej opłaty.

NOCLEGI

Dla uczestników tegorocznej konferencji noclegi zarezerwowaliśmy w AMW "Rewita" w Rogowie przy ul. Kołobrzeskiej (około 16 km od centrum Kołobrzegu). Mamy do dyspozycji 3 pawilony w dwóch standardach i cenach. Ośrodek jest przeznaczony głównie do letniego wypoczynku urlopowo-wakacyjnego i dysponuje głównie pokojami trzy i czteroosobowymi w układzie "studio" lub "rodzinnym". W każdym pokoju pościel, ręczniki, czajnik, naczynia, sztućce

Standard "studio" to pokój podzielony ścianką działową w układzie 3+1 z łazienką w cenie 90,00 zł za noc od osoby.
Standard "rodzinny" to dwa oddzielne pokoje trzyosobowe ze wspólną łazienką w cenie 80,00 zł za noc od osoby.
Są dostępne także pokoje czteroosobowe z łazienką w cenie 80,00 zł za noc od osoby. Dopłata za niewykorzystane miejsca noclegowe wynosi 20,00 zł za dobę za każde niewykorzystane miejsce. Cena śniadania wynosi 12,00 zł. Dla przykładu: nocleg 3 osób w pokoju z łazienką i ze śniadaniem wynosi:
(3*90,00+3*12,00)*2=(270,00+36,00)*2=612,00 zł. Rezerwacji noclegów będziecie mogli dokonać przez formularz zgłoszeniowy i zapłacić razem z opłatą akredytacyjną.
Uwaga: uczestnicy tegorocznej konferencji mogą zgodzić się lub nie na wspólną rezerwacją pokoju z innymi. Wystarczy to zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat zgłoszenia na konferencję i rezerwacji noclegów uzyskacie Państwo u organizatora:
- telefonicznie pod numerem +48 71 329 71 71 lub +48 501 675 126
- e-mailem pod adresem: konferencja@odkrywca.pl

Jest możliwość dłuższego pobytu w ośrodku AMW "Rewita" Rogowo w ramach naszej konferencji (np. od 10 do 14 maja br.)
Uwaga: obowiązuje dodatkowa opłata klimatyczna w wysokości 2,00 zł za dobę od osoby płatna na miejscu.
Serdecznie zapraszamy do spędzenia weekendu z "Odkrywcą" w Kołobrzegu - Rogowie. Nawet z wykrywaczem!


 
0.057
Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami.