Logo
   ODKRYWCA - Strona główna
Login: Hasło:
Jeżeli zapomniałeś hasła kliknij tutaj  
Forum: Towarzyskie - Hyde Park
 
[*] Powrót do głównej strony tego forum

- ikonki przy nicku oznaczają ilość ostrzeżeń które otrzymał użytkownik (czerwona oznacza blokadę logowania w serwisie)
Temat: Kto napisał: Dodano: 
Podziękowanie
2014-06-25 18:10:23

Z tego miejsca chciałbym złożyć podziekowanie Pani Redaktor Izie za "oddanie" mi zarekwirowanego przez sad numeru magazynu Odkrywca ze stycznia 2014 roku. Wymieniony numer miesięcznika umożliwił mi oddalenie zarzutów niejakiego Piotra Lewandowskiego w sądzie Warszawa Wola(sygnatura akt w razie wojny na prv). Ze względu na zawartość tego pisma Sąd odroczył wydanie wyroku o całe 24 godziny gdyż musiał się zapoznać z materiałem dowodowym.
I z wyroku tego Sądu wynika ze Piotruś ma wreszcie dorosdnąć (może to dzięki Odkrywcy , może to dzięki innym tzw dowodom)
Iza jeszcze raz dzieki za zwrot w/w pisma i do miłego w sądzie
Pozdrawiam

 Linki sponsorowane
RE: Podziękowanie
2014-06-25 18:15:21

Qźwa , brak edycji postów. Zapomniałem dopisać ze przydupasa Piotrusia czyli Acerka i Sąd i prokuratura we Włoszczowej również wysłała do piaskownicy w celu dorośnięcia.
Pozdrawiam

RE: Podziękowanie
2014-06-25 18:24:27

Jaca- a nie lepiej by wyglądało, gdybyś do Izy @ albo telegram wysłał?
Musisz, znów, brudy prać na O.?

RE: Podziękowanie
2014-06-25 18:31:40

Yeti , z całym szacunkiem ale poza telefonem wykonanym do Izy uważam że należy się ładnie podziekować wobec użyszkodników bo jednak to ten właśnie styczniowy nr pisma pozwolił Wysokiemu Sądowi(poza oczywiście wypowiedziami Piotrusia ze on nie wie on tylko słyszał) na podjęcie takiej a nie innej decyzji w sprawie.
Poza tym , uważam , że warto powiedzieć że nie tylko Piotruś ale jeszcze drugi entelegent jest co ludzi do prokuratury podaje bo sam jaj nie ma. Jeśli sobie zarzyczysz to czy na prv czy na Forum jezdem w stanie przedstawić wypowiedzi tych dwóch ukrzywdzonych a gwarantuję ze smiechu bedziesz miał po pachy.
Pozdrawiam

RE: Podziękowanie
2014-06-25 18:55:53

Znając (na szcęście tylko z internetowych interakcji)charakter Piotra L. uważałbym z szafowaniem "przydupasami" na forum - ten człowiek kocha sądy i jeszcze gotów i za to pozew skonstruować, ot taka uwaga na marginesie.

RE: Podziękowanie
2014-06-25 19:07:26

Marcin , z całym szacunkiem , ale Piotruś za bardzo nie wie kogo i za co oskarża. On tylko słyszał , on nic nie wie , on nie ma pojęcia(jego słowa do protokołu). I uważam ze jeszcze nie należy pisać Piotr L gdyż jak na razie nie jest oskarżony. Nie bój sie używać nazwiska Lewandowski.
Pozdrawiam

Aby odpowiedzieć musisz się zalogować.
0.004
Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami.