Logo
   ODKRYWCA - Strona główna
Login: Hasło:
Jeżeli zapomniałeś hasła kliknij tutaj  
Forum: Główne
 
[*] Powrót do głównej strony tego forum

- ikonki przy nicku oznaczają ilość ostrzeżeń które otrzymał użytkownik (czerwona oznacza blokadę logowania w serwisie)
Temat: Kto napisał: Dodano: 
Spotkanie dla poszukiwaczy rejon Piła Wałcz Trzcianka Krzyż Czarnków
2018-03-21 16:27:03

W przyszłym tygodniu w muzeum w Trzciance organizowane jest spotkanie dotyczące zmian w ustawie, mające na celu pokazanie jakie są możliwości legalnych poszukiwań i współpracy z muzeum.Maja się wypowiedzieć wszystkie zainteresowane strony, w tym nawet przedstawiciele lasów ;) Generalnie z tego co ptaszki ćwierkały poprzez muzeum w Trzciance zostały przekazane już pierwsze zabytki do WKZ-et bezproblemowo i anonimowo. Ponoć są tez otwarci na projekty, w zeszłym roku odbyły się udane poszukiwania samolotu niemieckiego z II wś. Info pewne z 1 ręki ja nie brałem udziału. Może warto coś wypracować razem ja się w każdym razie wybieram. Opis znaleziony w sieci ,, Jednym z powszechnych mitów dotyczących poszukiwań zabytków jest przekonanie ze w Polsce osoba prywatna nie może prowadzić poszukiwań z wykorzystaniem wykrywacza metali .. czy to prawda ? Jakie są najnowsze regulacje prawne w tej materii? Jakie warunki trzeba spełniać ? Jak zachować się w razie przypadkowego odkrycia zabytków archeologicznych w terenie i jak je zabezpieczyć ? Jak wygląda współpraca doświadczonych poszukiwaczy z archeologami, muzeami i konserwatorami zabytków ?Czy polskie prawodawstwo jest rzeczywiście drakońskie na tle innych krajów europejskich ? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedzi na spotkaniu w MZN w Trzciance :) Serdeczne polecamy i zapraszamy !" Wrzucam jako ciekawostkę, broń boże nie wkładam kija w mrowisko ;) Pozdro !

 Linki sponsorowane
RE: Spotkanie dla poszukiwaczy rejon Piła Wałcz Trzcianka Krzyż Czarnków
2018-03-28 16:40:02

W kwietniu będzie organizowany zlot poszukiwaczy w okolicach Lublina. Więcej info na stronie http://www.greencamo.pl Kto zainteresowany to dzwonić i pytać.

Aby odpowiedzieć musisz się zalogować.
0.003
Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami.