Logo
   ODKRYWCA - Strona główna
Login: Hasło:
Jeżeli zapomniałeś hasła kliknij tutaj  
Forum: Główne
 
[*] Powrót do głównej strony tego forum

- ikonki przy nicku oznaczają ilość ostrzeżeń które otrzymał użytkownik (czerwona oznacza blokadę logowania w serwisie)
Temat: Kto napisał: Dodano: 
Wymieniali dach – znaleźli broń
2015-03-12 14:49:36

http://tygodnik-krapkowicki.info/images/resized/images/userfiles/gazeta_2013/gazeta_2015/luty/878%20borm.jpg

Wymieniali dach – znaleźli broń


Do ciekawego odkrycia doszło w trakcie robót remontowych. Nowi właściciele domu w trakcie wymiany dachu w stropie znaleźli broń. Policjanci przypominają, że w przypadku znalezienia przedmiotów mających znamiona uzbrojenia wojskowego należy zachować szczególne środki ostrożności.Dom wybudowany około 1920r trzy lata temu po raz kolejny zmienił swojego właściciela. Nowi właściciele w trakcie prac budowlanych związanych z wymianą dachu w stropie znaleźli broń palną. Niestety broń z drewnianą kolbą nie posiada nazwy, numeru seryjnego czy innej cechy identyfikacyjnej. Broń, która przeleżała w stropie w suchym miejscu zachowała się w niezłym stanie. Nowi – przypadkowi właściciele, prawdopodobnie zabytkowej broni przekazali znalezisko policjantom.

- Pamiętajmy o znalezieniu przedmiotów uzbrojenia wojskowego lub różnego rodzaju pocisków i materiałów wybuchowych należy za każdym razem zawiadamiać policję. Znaleziona broń pomimo, że zardzewiała ciągle może być niebezpieczna. Może ktoś z internautów ma wiedzę na temat tego ciekawego znaleziska – apelują policjanci.

 Linki sponsorowane
RE: Wymieniali dach – znaleźli broń
2015-03-12 15:14:04

czemu na Głównym?

RE: Wymieniali dach – znaleźli broń
2015-03-22 02:56:48

dać te karabiny ukraicom skoro są sprawne!!! i niebezpieczne...

Aby odpowiedzieć musisz się zalogować.
0.003
Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami.