Logo
   ODKRYWCA - Strona główna
Login: Hasło:
Jeżeli zapomniałeś hasła kliknij tutaj  
Forum: Główne
 
[*] Powrót do głównej strony tego forum

- ikonki przy nicku oznaczają ilość ostrzeżeń które otrzymał użytkownik (czerwona oznacza blokadę logowania w serwisie)
Temat: Kto napisał: Dodano: 
Zdjęcia lotnicze Serock-Zegrze
2017-01-13 23:31:59

Witam czy ktoś z szanownych formowaczów orientuje się czy da się powiększyć plik w formacie kml. ze strony http://zdjecia.geoportal.edu.pl/katalog-zdjec/ lub posiada może w swoich zbiorach zdjęcia lotnicze tego terenu z lat 1939 – 1945.

 Linki sponsorowane
RE: Zdjęcia lotnicze Serock-Zegrze
2017-01-15 10:02:08

Ja nie wiem ale wydaje mi się, że nie się nie da.
I tu pozwolę sobie skomentować: pomysł super ale zastanawiam się kto w ogóle robi coś takiego? Komu chce się wprowadzać i opisywać te zdjęcia jak na nich nic nie widać? Jakaś parodia.
Coś takiego ubliża potencjalnym zainteresowanym :/

pzdr

RE: Zdjęcia lotnicze Serock-Zegrze
2017-01-15 11:03:19

pomysl jest taki ze ....sie da , oczywiscie za pieniądze bodajże za dolce , trzeba wejsc na odpowiednią strone i zamowic skan zdjecia w lepszej rozdzielczosci , negatywy są w Usej wiec musi kosztowac ;-)

p.s kolega spetsnaz zna lepiej całą procedure juz jakies zdjecia zamawiał .

RE: Zdjęcia lotnicze Serock-Zegrze
2017-01-15 13:33:09

Dzięki za odpowiedzi. Dla zainteresowanych znalazłem w jednym z przewodników na stronie 147 zdjęcie lotnicze Zegrza z 1915 r. http://www.mazowieckieobserwatorium.pl/przewodniki/pdf/przewodnik-legionowski.pdf

RE: Zdjęcia lotnicze Serock-Zegrze
2017-01-15 19:23:58

czarny bocian
Ja wiem, że na rolkach w NARA można pewnie je znaleźć ale tu ktoś w Polsce coś takiego prowadzi i szczyci się tym, że są pliki przedstawiające zdjęcia lotnicze danego obszaru na terenie Polski. A co jest najważniejsze w ZDJĘCIACH - chyba to żeby było na nich coś widać.
Piętnujemy tu wszystkich co wrzucają na forum zdjęcia wielkości znaczka pocztowego - jak dla mnie to ta sama półka specjalistów tylko, jak mniemam, tam ktoś bierze pieniądze.

pzdr

Aby odpowiedzieć musisz się zalogować.
0.004
Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami.