Logo
   ODKRYWCA - Strona główna
Login: Hasło:
Jeżeli zapomniałeś hasła kliknij tutaj  
Forum: Towarzyskie - Hyde Park
 
[*] Powrót do głównej strony tego forum

- ikonki przy nicku oznaczają ilość ostrzeżeń które otrzymał użytkownik (czerwona oznacza blokadę logowania w serwisie)
Temat: Kto napisał: Dodano: 
Poszukiwany Archeolog
2018-04-15 20:38:13

Witam

Po długich miesiącach walki z papierologią udało się nam założyć i zarejestrować w KRS "Stowarzyszenie Eksploracyjno Historyczne Indiana", wystąpiliśmy do Wojewódzkiej Konserwatorki Zabytków (woj. łódzkie) o wydanie pozwolenia na prowadzenie poszukiwań z wykorzystaniem wykrywaczy metali na okres od 1 maja do końca października, podczas rozmowy z pracownikiem Urzędu ( naprawdę miła rozmowa i fachowa pomoc) dowiedzieliśmy się, że nie będzię problemu z uzyskaniem pozwolenia.. warunek jeden.. potrzebny archeolog, który będzie przy nas czuwał podczas weekendowych poszukiwań.

Wymagania co do Archeologa: ukończone studia wyższe ( preferowane magisterium) oraz zaświadczenie o odbyciu 12 miesięcznej praktyki zawodowej.

Czy Ktoś z Kolegów/Koleżanek jest nam w stanie pomóc w znalezieniu Osoby z takimi kwalifikacjami, która byłaby zainteresowana weekendowymi poszukiwaniami w doborowym towarzystwie:)?

Teren poszukiwań to gmina Dmosin (powiat brzeziński).

 Linki sponsorowane
RE: Poszukiwany Archeolog
2018-04-29 00:21:43

Dzwoń 602-688-672 . W zasadzie macie to już załatwione :)

RE: Poszukiwany Archeolog
2018-05-16 19:10:39

SETAR możesz mi powiedzieć, gdzie szukać info w celu przekształcenia a w zasadzie poszerzenia działalności stowarzyszenia o możliwość poszukiwań z detektorem metali??

Aby odpowiedzieć musisz się zalogować.
0.003
Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami.