Logo
   ODKRYWCA - Strona główna
Login: Hasło:
Jeżeli zapomniałeś hasła kliknij tutaj  
Forum: Identyfikacja (bez numizmatów)
 
[*] Powrót do głównej strony tego forum

- ikonki przy nicku oznaczają ilość ostrzeżeń które otrzymał użytkownik (czerwona oznacza blokadę logowania w serwisie)
Temat: Kto napisał: Dodano: 
REGULAMIN - przeczytaj przed dodaniem tematu!
2009-06-24 16:05:11

W wyniku ostatniej rozmowy pomiędzy moderatorami, będziemy starali się zwiększyć poziom merytoryczny jak i wartościowy wątków na forum.W dziale Identyfikacja oczywiście w dalszym ciągu obowiązuje regulamin nakreślony przez mietka, a ponadto:


1. Unikamy zdrobnień w nazywaniu wątków-nie zdjątko, łuseczka, porcelanka itp... dlaczego? Ponieważ wyszukiwarka w takim wypadku nie pokaże dosłownie nic-a dział ID ma być kompendium wiedzy o znaleziskach a nie formą pomocy w jedną stronę-do usera-przy identyfikacji znalezisk.

2. Nie umieszczamy w nazwach tematów sformułowań "Proszę o ID", "coś do ID", "ID" czy "do Identyfikacji" "dziwny" "ciekawy" i podobnych. Zamiast tego staramy się opisać w miarę dokładnie prezentowany przedmiot. Zamiast nazwy "Ciekawa puszka" sprecyzujmy-"Metalowa puszka"

3. Proszę uważać na błędy ortograficzne, składniowe, stylistyczne, "ogonki" czyli "ą" "ę" "ś"

4. Nie nadużywamy znaków interpunkcyjnych oraz wielkich liter-szczególnie w nazwach tematów.

5. Komentarze które będą obrażać w jakikolwiek sposób innych użytkowników, prowokujące kłótnie, drwiące czy całkowicie pozbawione sensu (w tym również "kasztanienie" nic nie wnoszące do tematu) będą nagradzane kartką bez ostrzeżenia. Dział IDENTYFIKACJA to kompendium wiedzy a nie forum onet'u.

6. Każdy post mający na celu identyfikację pod kątem odsprzedaży musi zostać oznaczony tagiem [Sprzedaż]. W ten sposób osoby które poświęcają czas na identyfikację będą mogły same podjąć decyzję czy chcą pomóc czy nie. Jeżeli znajdzie się osoba która ten nakaz będzie łamała zostanie usunięta z forum.

7. Zdjęcia należy wgrać na serwer Odkrywcy a więc bezpośrednio na forum, linki do zdjęć na zewnętrznych serwerach będą usuwane(forum obsługuje pliki w formacie .jpg)

Tematy łamiące wyżej wymienione zasady będą usuwane lub przenoszone do Dołka bez podawania przyczyny a założyciel "nagradzany". Serwisy internetowe o podobnej tematyce od dawna stosują takie rozwiązania, mało tego-źle postawiona kropka czy błąd ortograficzny jest na bieżąco "wytykany" na czerwono przez moderatora.

UWAGA!!! Przypominamy że każdy użytkownik działu IDENTYFIKACJA ponosi pełną odpowiedzialność za to co zamieszcza na forum

Zakładając temat jednocześnie zgadzasz się z w.w. zasadami i akceptujesz REGULAMIN

Liczę więc że nie będzie z tym problemów na Odkrywcy.Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Swiety82 22:54 13-11-2014

 Linki sponsorowane

Wątek zablokowany
0.003
Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami.