Współpraca

„Odkrywca” z przyjemnością nawiązuje współpracę ze wszystkimi, którzy odczuwają potrzebę popularyzacji historii bliższej i tej bardziej odległej. Z naszej strony możemy zaproponować parę opcji, które polecamy w zależności od prowadzonej działalności.

  1. PATRONAT MEDIALNY proponujemy wszystkim, którzy organizują wydarzenia mogące nas zainteresować – konferencje, rajdy, projekty naukowe, czy premiery książek lub filmów. Zgłoszenia należy wysyłać pod adres: redakcja@odkrywca.pl z dopiskiem w tytule „patronat”. Z naszej strony zapewniamy promocję wydarzenia wszelkimi możliwymi dla nas drogami elektronicznymi.
  2. PUBLIKACJĘ REKLAM na łamach naszego drukowanego czasopisma proponujemy wszystkim, którzy pragnęliby dodatkowo zareklamować swoje produkty, książki lub wydarzenia objęte przez nas patronatem medialnym. W tym przypadku obowiązuje cennik z orientacyjnymi kwotami, który można uzyskać po wysłaniu zapytania pod adres: reklama@odkrywca.pl z dopiskiem „reklama”. Ceny zawsze ustalamy jednak indywidualnie.
  3. WSPÓŁPRACĘ proponujemy wszystkim organizacjom, stowarzyszeniom i instytucjom, które chciałyby nawiązać z nami stały kontakt. Pomoc w organizacji lub prowadzeniu poszukiwań, wzajemna promocja w mediach społecznościowych, reklama na łamach naszej strony internetowej, rozpoczęcie sprzedaży w sklepie internetowym naszego wydawcy to tylko parę z podstawowych przykładów tego co oferujemy w ramach naszej współpracy. W celu jej nawiązania prosimy kontaktować się pod adresem mailowym: redakcja@odkrywca.pl z dopiskiem w tytule „współpraca”. Prosimy aby w wiadomości znajdował się opis podmiotu wraz z propozycją oczekiwań oraz gratyfikacji na rzecz „Odkrywcy”.
  4. PUBLIKACJĘ ARTYKUŁÓW proponujemy wszystkim, którzy posiadają informacje dotyczące tematyki naszego czasopisma, dokonali interesujących odkryć, mają własne obserwacje i teorię, odnaleźli ciekawe miejsca, tajemnicze obiekty lub wykopali coś fajnego i chcieliby się podzielić z innymi poszukiwaczami. Wszyscy autorzy są jednak zobowiązani do stosowania się do naszego regulaminu określającego zasady publikacji, który otrzymają po przesłaniu wiadomości na adres: redakcja@odkrywca.pl z dopiskiem „zgłoszenie”.

Jako jedyne czasopismo w Polsce poświęcone tej tematyce, a jednocześnie działające bez przerwy od ponad 20 lat możemy zapewnić, że cieszymy się niezmiennym zaufaniem wśród naszej stale rosnącej liczby Czytelników.

css.php