XV KONFERENCJA POPULARNONAUKOWA MIESIĘCZNIKA „ODKRYWCA” – „Pod banderą Odkrywcy – Hel 2020”. ZMIANA DATY NA 18 – 20 WRZEŚNIA 2020

Udostępnij:

[edytowano 21 września 2020]

JUŻ PO KONFERENCJI „POD BANDERĄ ODKRYWCY – HEL 2020”!

Dziękujemy wszystkim za przybycie na naszą Konferencję. Jak już Państwo wiedzą, wszystko przebiegło zgodnie z planem i towarzyszyła nam piękna pogoda.

Na naszej stronie publikujemy pierwszą partię zdjęć z Konferencji, wkrótce fotografii będzie więcej!

HISTORIA ZAPISÓW I ZMIAN TERMINÓW

Poniżej nieaktualne już informacje związane z organizacją Konferencji „Odkrywcy”.

KOMUNIKAT
Pierwszy raz w historii naszych konferencji jesteśmy zmuszeni wystosować do Państwa specjalny komunikat. Czas, w jakim to robimy, jest też specjalny, a nawet nadzwyczajny. Nasz komunikat dotyczy oczywiście XV konferencji popularnonaukowej „Pod banderą Odkrywcy – Hel 2020” zaplanowanej na 15 – 17 maja br. Od początku przygotowywaliśmy ją zgodnie z wypracowanym i sprawdzonym schematem. Jednak okazało się, że co roku uczymy się czegoś nowego – tym razem nam jak i całemu światu wszedł w drogę koronawirus.

Wielu z Państwa już dokonało rejestracji – bardzo dziękujemy. Wszyscy nas posłuchali i nie dokonali wpłat – za to również dziękujemy. Nasze coroczne konferencje służą spotkaniom w miłej i radosnej atmosferze. Zlot w maseczkach i gumowych rękawiczkach do takich z pewnością nie należy.

Dlatego też postanowiliśmy przesunąć termin XV konferencji na 18 – 20 września 2020 roku.

Jesteśmy przekonani, że decyzja ta spotka się ze zrozumieniem i akceptacją wszystkich zainteresowanych. Pozostałe plany bez zmian.

UCZESTNICTWO

291,60 zł brutto – obejmuje: piątkową kolacje oraz sobotni obiad i kolacje, opiekę kwalifikowanych przewodników, wejścia do wszystkich zwiedzanych obiektów, udział w prelekcjach, przejazdy autokarami, ubezpieczenie NNW na czas trwania konferencji, materiały konferencyjne, okolicznościowy znaczek i identyfikator, a także udział jubileuszowych niespodziankach.

NOCLEGI

Nie są obowiązkowe. Te, które Państwu polecamy, są w ośrodku AMW REWITA JURATA – naszej bazie. Mamy do dyspozycji budynek „Delfin”, w którym poza głównie pokojami dwuosobowymi w standardzie podstawowym i podwyższonym mieści się także sala konferencyjna, stołówka i bar. Wszystkie pokoje z łazienkami. Na wyposażeniu: pościel, ręczniki, suszarka do włosów, chłodziarka, telewizor, czajnik i naczynia.


Pokój dwuosobowy standardowy dla dwóch osób ze śniadaniem za dwie doby kosztuje 533,40 zł (266,70 zł za osobę).
Pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie dla dwóch osób ze śniadaniem za dwie doby kosztuje 646,80 zł (323,40 zł za osobę).
Pokój jednoosobowy ze śniadaniem za dwie doby kosztuje 346,50 zł.
Uwaga: osoby, które zarezerwują pokój dwuosobowy tylko dla jednej osoby powinny liczyć się z dokwaterowaniem innej osoby lub z wezwaniem do dokonania dopłaty do ceny pokoju jednoosobowego.

REJESTRACJA

Odbywa się za pośrednictwem naszej strony www.odkrywca.pl, skąd zostaniecie przekierowani do naszego sklepu, wystarczy kliknąć na poniższy żółty przycisk:

Formularz jest bardzo prosty – po wybraniu opcji noclegu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia, rodzaj diety. Jest możliwość wystawienia faktury, wpisania osób do grupy i pokoju. W uwagach możecie dopisać inne informacje, np. o przedłużonym pobycie. Po przejściu do kasy pojawi się formularz w którym należy podać imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu wpłacającego oraz wybrać formę płatności.

Uwaga – rachunek opłacony za pomocą pośredników zostanie podwyższony o ich prowizje. Można wybrać „ręczny przelew bankowy” bezpośrednio na nasze konto numer:

98 2490 0005 0000 4520 6153 2533 bez prowizji.

Jeszcze tylko należy zaakceptować regulamin i kliknąć „zamawiam i płacę”. Jeśli proces rejestracji przebiegnie poprawnie, dostaniecie na podany adres e-mail potwierdzenie. Na jednym formularzu można zgłosić do 6 osób.


Rejestracja trwa już od 1 kwietnia i pozostało niewiele miejsc. Z tymi, którzy już się zarejestrowali, będziemy się kontaktować w celu potwierdzenia udziału w nowym terminie i dokonania płatności.


Dodatkową opłatę „klimatyczną” w wysokości 2 zł od osoby za dobę (zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Hel) należy dokonać bezpośrednio w ośrodku.

Dodatkowe informacje praktyczne – prosimy o zabranie latarek i ciepłych okryć, ponieważ w wielu obiektach jest ciemno i dość chłodno. Na pewno wygodne obuwie także będzie przydatne. Nie zapomnijcie o dokumencie ze zdjęciem.

Jeśli w tej chwili będziecie dokonywać rejestracji nie musicie od razu płacić. Do konferencji mamy jeszcze sporo czasu i Wasze plany mogą ulec zmianie. Przypomnimy się na Waszych skrzynkach mailowy na przełomie lipca i sierpnia i później ponownie.

Zawsze aktualne informacje będziemy zamieszczać na naszej stronie: www.odkrywca.pl oraz profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/Odkrywca

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PISZCIE NA ADRES MAILOWY: KONFERENCJA@ODKRYWCA.PL.

DO WASZEJ DYSPOZYCJI SĄ TELEFONY:

71 329 71 71,

71 328 83 71,

63 21910 13

I TELEFON KOMÓRKOWY 501 675 126

Udostępnij:

Dodaj komentarz

css.php