KUŹNICA GRABOWSKA: PROJEKT V2 [galeria zdjęć]

Udostępnij:

Stowarzyszenie Wrocławska Grupa Poszukiwawcza zaprosiło inne stowarzyszenie – Denar Kalisz – do wielkiego wspólnego przedsięwzięcia: akcji w okolicach Kuźnicy Grabowskiej 13 listopada 2021 roku. Współpraca popłaca!

To projekt, który jasno udowodnił, że rzadka umiejętność współpracy popłaca. Już kilkanaście dni przed 13 listopada w sieci wrzało o wydarzeniu. Potem było już tylko lepiej. Poszukiwacze i detektoryści skrzykiwali się i dopingowali do udziału w projekcie Kużnica Grabowska. W efekcie udział wzięło około 100 osób, w tym wielu powszechnie rozpoznawalnych pasjonatów historii, wymieńmy tutaj choćby: Daniel Dylewski, Witja Witalski, Damian Płowy i wielu innych.

Jako „Odkrywca” skupiliśmy swoją uwagę na projekcie V2. Dojazd do leja po wybuchu/upadku rakiety był oznaczony perfekcyjnie, zorganizowany parking w lesie funkcjonował dobrze.

Najważniejsze rozpoczęło się momencie pracy koparki, które według wskazówek Olafa Popkiewicza rozpoczęła eksplorację leja…

zapraszamy do galerii zdjęć wykonanej przez Andrzeja Daczkowskiego.

Redaktor naczelny czasopisma "Odkrywca"

Udostępnij:

2 komentarze do “KUŹNICA GRABOWSKA: PROJEKT V2 [galeria zdjęć]”

  1. Faktycznie impreza zacna, dodam jeszcze że prócz pocisku rakietowego, w tym sam miejscu i czasie, drugą częścią opisanego projektu, były poszukiwania śladów potyczki z Powstania Styczniowego, gdzie odnaleziono wiele przedmiotów z tego okresu, czego zabrakło mi w artykule;-)

Dodaj komentarz

css.php