Komunikat dla prenumeratorów!

Udostępnij:

Ponieważ zbliża się koniec roku i wielu z Państwa ma do tego czasu wykupioną prenumeratę informujemy, iż w związku ze zmianą cyklu wydawniczego każdy z Was ma automatycznie przedłużoną prenumeratę o dwa numery.

I tak dla przykładu, jeśli mieliście opłaconą prenumeratę do numeru 12/2023, to w tej chwili Wasza przedłużona prenumerata obowiązuje do numeru 3-4/301 z 2024 roku.

Dlatego wielka prośba, aby wszyscy ci prenumeratorzy, którym w cyklu miesięcznym prenumerata kończyła się w grudniu 2023, nie wykupywali prenumeraty od stycznia 2024 roku – automatycznie, bez żadnej dopłaty otrzymacie bowiem numer styczniowo-lutowy oraz marcowo-kwietniowy 2024.

Przede wszystkim poczekajcie na informację, że przesłaliśmy Wam ostatni numer z prenumeraty.

Pisaliśmy o tym w pierwszym dwumiesięczniku, czyli numerze 9-10/296-297, ale nadal otrzymujemy pytania na ten temat. Jednocześnie przypominamy, że roczna prenumerata, obejmujące 6 kolejnych numerów dwumiesięcznika, kosztuje w tej chwili 111,00 zł. Prosimy nie wpłacajcie nam poprzedniej kwoty, czyli 151,20 zł.

Jeśli nadal mają Państwo wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny: 71 329 71 71 lub mailowy prenumerata@odkrywca.pl. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą całą ofertą pod adresem https://ibhik.pl/sklep/

Dziękujemy za wsparcie naszych prac i wykupienie prenumeraty!

Magdalena Haber

Prezes Zarządu Instytutu Badań Historycznych i Krajoznawczych, wydawcy czasopisma "Odkrywca"

Udostępnij:

Dodaj komentarz

css.php